top of page
Rectangle 2014.png

SharePoint Migration'ı Sorunsuz Tamamlayın!

Group 624811.png

SharePoint Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında, Microsoft SharePoint (Online / On-Premises) platformunun yeteneklerini kullanarak, şirketinizde yer alan dağınık yapıları, etkin olmayan iş süreçlerini ve iletişimsel sorunları çözmek için Microsoft Uzman Çözüm Ortağı olarak size yol gösterici olmayı hedefliyoruz.

Firmanızın sahip olduğu teknik altyapıyı, lisans kaynağını, güvenlik kriterlerini göz önünde bulundurarak, iş akışlarınızın barındırdığı sistemlerin, Microsoft Teams, Power Apps ve Power Automate gibi Microsoft araçları ile bütünleşik bir şekilde çalışması ya da Microsoft araçlarına migrate edilmesi için etkin çözümler sunuyoruz.

 

BG.png

Migration (Upgrade) Hizmetlerimiz

Group 625111.png

2011'den bugüne SharePoint danışmanlık ve geliştirme hizmetleri sunuyor, şirketinizde etkin bir çalışma ortamı oluşturacak son SharePoint sürümüne kolay ve sorunsuz bir migration deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz.
Teknik uzmanlığımız, farklı endüstrilerdeki derin tecrübemiz ile sistemleri ve kullanıcı beklentilerini hızlı bir şekilde analiz ediyor, SharePoint Migration için gerekli olan en iyi yol haritasını çıkarıyoruz.

SharePoint'in En Son Sürümlerine Migration

SharePoint'in en son sürümlerine (2016, 2019, SE) migration ile SharePoint On-Premises lisansı olan şirketlerin gelişme kapasitelerini artırmalarına, mevcut özelliklerini genişletmelerine ve kullanıcı merkezli ve mobil uyumlu bir SharePoint çözümü elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Hibrit Migration

Hibrit Sharepoint migration ile şirketlerin ölçeklenebilirliğini koruyup iş birliği fırsatlarını genişletirken, hem On-Premises hem de online ortamların faydalarından yararlanmaları için doğru kurgulanmış bir ortam sunuyoruz.

SharePoint Online veya Microsoft 365'e Migration

SharePoint Online veya Microsoft 365'e migration ile kuruluşların, SharePoint çözümlerini buluta taşırken, şirket içi işlevselliklerini koruyor ve buluta özel avantajlar sunuyoruz.

Üçüncü parti çözümlerinden SharePoint'e Migration

 

Kuruluşların, merkezileştirilmiş iş birliği odaklı bir çalışma ortamı oluşturmasını sağlamak için farklı iş uygulamalarından SharePoint On-Premises'e veya SharePoint Online'a sorunsuz geçiş yapmalarını sağlıyoruz.

Rectangle 2014.png

SharePoint Migration Süreçlerinizi OGOO ile Yönetin!

asdasd2.png

Microsoft sertifikalı danışmanlarımız MS platformlarının özelliklerini, işletmenizin dijital varlıkları ve hedeflerinizle birlikte değerlendirerek çözümler sunuyor.

asdasd3.png

Tüm bilgi birikimimizle, ihtiyaçlarınızı en optimum sürede karşılamak için gereken yol haritasını hazırlıyoruz.

asdasd.png

Microsoft Çözüm Ortağı olarak deneyimi ve yekinliği onaylı ekibimize etkin çözümler sunuyoruz.

Migration Adımlarımız

Web2.png

Yeni ortam için aksiyon planının belirlenmesi

Step 2

Mevcut Ortamın Analizi

Step 1

Yeni Ortamda Geliştirmelerin Yapılması

Step 3

Müşteri Testi
ve Onayı

Step 4

Migration Süreci

Step 5

Migration Sonrası Kullanıcı Kabul
Testi

Step 6

Yeni Ortamın
Takibi

Step 7

Migration
Sürecinin
Tamamlanması

Step 8

Rectangle 2014.png

ShareGate: İş Ortaklığı

OGOO Teknoloji Ajansı bir ShareGate partneridir. ShareGate, migration süreçlerini basitleştiren ve hızlandıran, herhangi bir kesinti olmaksızın doğrudan en son SharePoint veya Microsoft 365 sürümüne geçiş yeteneği sağlayan gelişmiş bir migration ürünüdür. Manuel migration danışmanlığımızın yanı sıra tercih ederseniz SharePoint migration sürecinizi ShareGate ile de yürütebiliriz.

SharePoint Referanslarımız

Group 625139.png
bottom of page