top of page

İletişim İzni

OGOO ürünleri web tabanlıdır; bu nedenle ad ve soyad bilgisinin, fatura iletişim bilgilerinin ve bir Office 365 hesap ve giriş bilgilerinin kullanılmasını gerektirebilir. Bu nedenle, en azından hesabınızı kurmak için bu tür gerekli bilgileri talep edebiliriz.

OGOO'nun topladığı ve takip ettiği bilgiler nelerdir ve nasıl kullanılır?

Kişiler Bilgiler: kullanıcılardan topladığımız kişisel veriler minimum seviyede ad-soyad ve oturum açma bilgisi olarak kullanılacak bir Office 365 e-posta adresini kapsıyor. Bir kullanıcı ürünlerimizin deneme sürümü için çevrimiçi olarak kaydolduğunda, OGOO bize verilen e-posta adresinin doğru olduğundan emin olmak için doğrulama adımları atacaktır. E-posta adresiniz, OGOO'dan size dönemsel ürün haber bültenleri, teklifler ve kullanım ipuçları göndermek için kullanılabilir. Dilediğiniz zaman promosyon e-postaları aboneliğinden ayrılabilirsiniz, ancak yine de size hizmet sağlamamız için gereken makbuzlar, onay e-postaları ve müşteri hizmetleri güncellemeleri gibi bilgiler almaya devam edersiniz. Toplanan bilgileri hizmet sunmak, ödemeleri işleme koymak, kayıtlarımızı güncellemek, sizinle ürünler ve hizmetler hakkında iletişim kurmak ve hesaplarınızın genellikle bizimle kalmasını sürdürmek için kullanırız. Bilgilerinizi, size hizmet sağlamak, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, anlaşmazlıkları çözmek ve anlaşmalarımızı uygulamak için hesabınız aktif olduğu sürece saklayacağız. Hesabınızı iptal etmek veya bilgilerinizi kullanarak artık size hizmet sağlamamamızı istiyorsanız, bizimle info@ogoodigital.com adresinden iletişime geçin. Kişisel bilgilerinizi bu gizlilik politikasında belirtilenler dışında üçüncü şahıslarla paylaşmaz, satmaz, takas etmez veya kiralamayız.

İşletme Bilgileri: Ürünlerimiz tarafından toplanan bilgiler gizli tutulur. İş Bilgilerini verdiğimiz hizmeti uygun bir şekilde desteklemek veya yasaların gerektirdiği durumlar dışında görmeyeceğiz. (İşletme Bilgileri uygulama verilerini, belgeleri, dosyaları, yapılandırma ayarlarını ve OGOO ürünlerinde depolanan diğer işletme bilgilerini içerir). Müşterilerimizin hizmet deneyiminin kalitesini sınırlandırabilecek veya bozabilecek herhangi bir sorunu önceden tahmin etmek, teşhis etmek, desteklemek ya da çözmek amacıyla, hizmeti uygun şekilde desteklemek için gerekmedikçe ya da yasalar gereği olmadıkça, İşletme Bilgilerini görmeyeceğiz.

Oturum Bilgileri: Hizmet kalitemizi korumak ve ürün performansının analizine yardımcı olmak için, bir oturum esnasında İnternet üzerinden gönderilen tüm paketlerin zamanı ve boyutu da dahil olmak üzere bağlantı bilgileriyle ilgili veriler de toplayabiliriz. Toplanan bilgiler, yalnızca OGOO ürünlerini kullanırken mümkün olan en yüksek kalite deneyimini sağlamak için kullanılır.

GÜVENLİK BİLGİLERİ: OGOO ayrıca, güvenlik ve tanımlama amacıyla bilgisayarınız hakkında belirli standart bilgileri toplar. Bu bilgiler kapsamında alan adları, erişim zamanları, çerezler ve bizim yazılımımızın indirildiği ve yüklü olduğu makinelerin benzersiz tanımlayıcı bilgileri yer alabilir. Bu bilgiler, hizmetin operasyon sürecinde müşterilerimizi tanımlamak ve korumak için ve hizmetlerimizin yetkisiz kullanımını veya kötüye kullanımını kontrol etmek için kullanılır. Tüm bilgiler aktarım sırasında şifrelenir ve sunucularımızda güvenli bir şekilde saklanır.

ANKETLER: Gerekli üye bilgilerine ek olarak, anketler düzenleyebilir ve kullanıcılardan demografik bilgiler vermesi için gönüllü olmasını isteyebiliriz. Bu demografik bilgiler, iç pazar araştırmasında, reklamverenlere gösterilecek sunumlarda ve ürün geliştirmemizde rolü olan dış şirketlerle yürütülen ortak araştırma projelerinde kümelenmiş olarak kullanılır. Bu bilgileri ürünümüzü daha iyi odaklamak ve her bir kullanıcıya sunulan hizmetlerin kapsamını kişiselleştirmek için kullanıyoruz.

WEB ANALİZ: Web sitelerimizi sürekli olarak geliştirir ve bunu gerçekleştirmek için bize yardımcı olan farklı web analiz araçlarını kullanırız. Ziyaretçilerin web sitelerimizi nasıl kullandığını, neyi sevip sevmediklerini ve nerede sorun yaşadıklarını merak ediyoruz. Bunun yanı sıra, mobil uygulamamızda da kişisel veri olarak tanımlanamayan indirme ve uygulama kullanımıyla ilgili verilerin toplanmasına yardımcı olmak için web analiz araçlarını kullanıyoruz. Web analiz aracı kullanımımızda GeoLocation verilerini topluyoruz, ancak bu toplanan veri yalnızca kümeleştirilmiş bir bazda kullanılmak ve hiçbir kişi ile ilişkilendirilmemektedir. Web analiz servislerimizle bağlantılı olarak kullanılan web işaretçileri, web sitemiz ve uygulama ziyaretçilerimiz hakkında kişiyi tanımlayıcı bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Araçlarımız, bir kullanıcının hangi tarayıcıyı kullandığı, hangi işletim sistemlerinin kullanıldığı, ne indirildiği ve web sitelerimizden veya mobil uygulamalarımızdan birindeki hizmetleri ziyaret ederken ya da kayıt olurken hangi içeriğin, ürünlerin ve hizmetlerin görüntülendiği gibi verileri toplayabilir. Bu bilgiler sadece müşterilerimiz için daha etkili ve faydalı bir web sitesi sağlamada OGOOya yardımcı olmak için kullanılır. Sitemiz üzerinde gerçekleşen toplu trafik düzenlerini izliyoruz, ancak bu bilgileri bireysel kullanıcılar hakkında kişisel olarak tanımlanabilir verilerle ilişkilendirmiyoruz. Alanı adlarını, tarayıcı türlerini ve MIME türünü takip ediyoruz. Bu tür bilgiler, geçerli yasalarca gerekli olmadıkça, önceden izniniz olmadan üçüncü şahıslara iletilmez.

PAZARLAMA FAALİYETLERİ

Bilgileriniz, dijital ortamda yürüttüğümüz mail gönderimi, anket, reklam gibi tüm pazarlama faaliyetlerinde Juno ürününün sahibi olan OGOO’ya yardımcı olmak için toplanır. OGOO ve OGOO’nun tüm alt markaları toplanan bilgileri tüm pazarlama faaliyetlerinde kullanma hakkına sahiptir.

OGOO topladığı bilgileri kimlerle paylaşır?

Gizliliğinizi güvence altına almak bizim için önemlidir. Kişisel bilgilerinizi üçüncü partilere satmayız, takas etmeyiz veya kiralamayız. Toplanan bilgiler sadece Juno ile ilgili yukarıda belirtilen konularda ve Juno ürününün sahibi olan OGOO markasının pazarlama faaliyetlerinde kullanılabilir.

OGOO bilgilerimi kayıplardan, kötüye kullanımlardan veya değişikliklerden nasıl korur?

OGOO, suncularında barındırdığı web sitelerini, uygulamalarını ve topladığı bilgileri, kayıp, kötüye kullanım ve yetkisiz erişim, ifşa, değişiklik ve imhadan korumak için tasarlanan ticari olarak makul önlemler aldı. Yine de, hiçbir güvenlik önleminin mükemmel olmadığını size hatırlatırız. OGOO uygulamalarına Office 365 kullanıcı hesaplarıyla erişilir. OGOO, kullanıcı dikkatsizliğinden kaynaklanan şifre kaybından sorumlu değildir. Eğer Office 365 hesabınız üzerindeki kontrolünüzü kaybederseniz, kişisel olarak tanımlanabilir bilgileriniz üzerindeki kontrolünüzü de kaybedebilirsiniz. Eğer Google hesabınızın gizliliğinin tehlikeye girdiğini düşünüyorsanız, şifrenizi hemen değiştirmenizi veya Google’ın 2 adımlı kimlik doğrulamasını etkinleştirmenizi öneririz.

OGOO verileri ne kadar süreyle tutar?

OGOO, halihazırda verilerinizi tamamen silene veya OGOO hesabınızı kapatana kadar tüm kullanıcı ve işletme verilerini süresiz olarak tutar.

Başka sorularım olursa kime sorabilirim?

Bilgilerinizin gizliliği hakkında ek sorularınız için, Müşteri Destek ekibimizle juno@junointranet.com adresine e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.

© OGOO | All rights reserved

  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page